عضو آکادمی جراحی زیبایی آمریکا

22899556, 22899557

(ساعت 3 تا 8 بعد از ظهر)


Cosmetic Surgeon

Dr. Hooman Riazi


:شماره تماس جهت مشاوره

دکتر هومن ریاضی

فلوشیپ فوق تخصصی جراحی زیبایی، ترمیمی وبیماریهای

پستان 

​راهنمای سایت

متقاضیان جراحی های زیبایی هر روز در معرض تبلیغات گوناگون در مورد روش های درمانی مختلف هستند. این اطلاعات پراکنده و بعضا نادرست یا متاسفانه گمراه کننده کار تصمیم گیری را برای این افراد مشکل می کند.

سایت پیش رو با هدف آگاهی بخشی به متقاضیان جراحی های زیبایی در زمینه های مختلف طراحی شده است. در این سایت تلاش شده آخرین اطلاعات علمی موجود با زبانی ساده در اختیار متقاضیان قرار گیرد تا بتوانند با آگاهی کامل از روشهای درمانی مختلف و مزایا و عوارض احتمالی هر یک از آنها تصمیم گیری صحیحی در مورد جراحی احتمالی خود داشته باشند. همچنین کوشش کرده ایم تا با طراحی ساده، استفاده از این وبسایت را برای کلیه کاربران آسان سازیم.

در صفحه نخست تعدادی از متداول ترین عمل ها لیست شده اند و کاربر می تواند با کلیک بر روی هر یک از آنها به صفحه مورد نظر برود. همچنین در منوی سمت راست صفحه لیست اعمال جراحی بر اساس قسمت های مختلف بدن ارائه شده اند. در صفحه مربوط به هر جراحی توضیحی در باره روش درمانی مورد نظر ذکر شده و سپس مراقبت های بعد از عمل و عوارض ناخواسته احتمالی نیز تشریح شده اند.

چنانچه در مورد هر یک از روشهای درمانی ذکر شده نیاز به اطلاعات بیشتری دارید یا روش درمانی مورد نظر شما در این سایت توضیح داده نشده، شما میتوانید با یکی از راه های زیر با دکتر ریاضی تماس گرفته و اطلاعات مورد نظر را به دست آورید:

1- با کلیک بر روی گزینه "تماس با ما" به صفحه مورد نظر رفته و سئوال خود را در محل مشخص شده تایپ کنید و سپس submit کنید. پاسخ شما در اسرع وقت به وسیله e-mail یا تلفن (به انتخاب شما) در اختیارتان قرار خواهد گرفت.
2- شما همچنین میتوانید سئوال خود را مستقیما به آدرس drhoomanriazi@gmail.com ایمیل کنید.
3- راه دیگر مطرح کردن سئوال از طریق تماس تلفنی می باشد. شما می توانید در روزهای زوج بین ساعت 4 تا 8 بعد از ظهر با یکی از شماره های 22238894 و 22238895 تماس گرفته و مستقیما سئوال خود را با دکتر ریاضی مطرح سازید.

یکی دیگر از امکانات این سایت "مطلب علمی هفته" است. ما تلاش می کنیم هر هفته یک مطلب علمی جدید برای استفاده کنندگان سایت در این صفحه قرار دهیم. موضوع این مطالب معمولا از بین آخرین اطلاعات پزشکی روز و یا سئوالاتی که از طرف استفاده کنندگان مطرح شده انتخاب می شود.

شما همچنین می توانید نظرات و پیشنهادات خود را با یکی از روش های فوق در اختیار ما قرار دهید. استفاده از نظرات شما جهت ارتقا کیفیت این سایت موجب امتنان خواهد بود.